O nas

 

Działamy na rynku już od 1989 roku, współpracując zarówno z firmami, instytucjami publicznymi jak i z indywidualnymi osobami.

 

Pomagamy Państwu odnaleźć się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy, umożliwiając szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy i umiejętności.

Siedziba Ośrodka Kształcenia Zawodowego "KURSAL" znajduje się w Nakle nad Notecią przy ul. Gimnazjalnej 11, mamy też oddziały w Bydgoszczy ul. Nad Torem 78 i Świeciu ul. Wojska Polskiego 88. Nieustannie poszerzamy naszą ofertą edukacyjną, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Prowadzone przez nas kursy i szkolenia są szansą na uzyskanie specjalistycznych uprawnień zawodowych, zdobycie nowego zawodu oraz podwyższenie swoich kwalifikacji, dzięki którym można odnieść zawodowy sukces.

REALIZACJE

Nasz kapitał to zapał i umiejętności doświadczonych i znakomitych wykładowców, instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami certyfikującymi tj.: Sieć Badawcza Łukasiewicz Górnośląski Instytut Spawalnictwa, TÜV Rheinland Polska w Warszawie, TÜV SÜD, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Warszawski Instytut Technologiczny, Urząd Dozoru Technicznego. Należymy do Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej aktywnie działając jako członek zarządu. Przynależność ta pozwala nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z partnerami umożliwiając nam działanie.

 

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. 

 

W oparciu o najnowocześniejsze standardy nauczania:

 

  • wdrażamy kompleksowo szkolenia i kursy spawania metodami MAG, TIG, MIG, MMA dla wiodących firm wykorzystujących nowoczesne technologie spawalnicze;
  • realizujemy cykliczne kursy operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych (m.in. kursy na ładowarki, spycharki, koparki, koparko-ładowarki, wytwórnie mas bitumicznych, pilarki, zagęszczarki, walce);
  • przygotowujemy na kursach specjalistów do programowania i obsługi obrabiarek CNC;
  • prowadzimy szkolenia na operatorów urządzeń transportu bliskiego zakończone egzaminem przed UDT (wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, HDS, podnośniki itp.)
  • realizujemy inne specjalistyczne min. kursy florystyczne, kosmetyczne, stylizacji paznokci, wizażu, opiekuna/ki osób starszych i niepełnosprawnych, opiekuna/ki w żłobku i klubie dziecięcym, kursy gastronomiczne, kursy obsługi kas fiskalnych.

 

Dlaczego My?

 

Na zlecenie Urzędów Pracy z całej Polski przygotowujemy osoby bezrobotne do przekwalifikowania i znalezienia nowej pracy.
W naszej pracy bierzemy pod uwagę to, w jakich zawodach najłatwiej znaleźć pracę.

 

Efektywnie współpracujemy zarówno z dużymi i małymi firmami, jak i indywidualnymi osobami. Dopasowujemy prowadzone przez nas kursy i szkolenia do specyfiki danego podmiotu.

 

Warto zaufać naszym specjalistom i zdecydować się na rozwój zawodowy z Ośrodkiem KURSAL!

 

NASZE CERTYFIKATY

Znajdziesz  tutaj ->

 

Świecie:

tel./fax: (52) 331 24 35

e-mail: swiecie@kursal.pl

Ul. Wojska Polskiego 88, 86-100, Świecie

Bydgoszcz:

tel./fax: (52) 341 72 26

e-mail: bydgoszcz@kursal.pl

Ul. Nad Torem 78, 85-409, Bydgoszcz

Nakło:

Tel. (52) 385 44 42

e-mail: kursal@kursal.pl

Ul. Gimnazjalna 11, 89-100, Nakło nad Notecią