Nakło:

tel.  (52) 385 44 42

e-mail: kursal@kursal.pl

ul. Gimnazjalna 11, 89-100, Nakło nad Notecią

Bydgoszcz:

tel./fax: (52) 341 72 26

e-mail: bydgoszcz@kursal.pl

ul. Nad Torem 78, 85-409, Bydgoszcz

Świecie:

tel./fax: (52) 331 24 35

e-mail: swiecie@kursal.pl

ul. Wojska Polskiego 88, 86-100, Świecie

Nasz kapitał to zapał i umiejętności znakomitych wykładowców instruktorów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami certyfikującymi tj.: Instytut Spawalnictwa w Gliwicach, TÜV Rheinland Polska w Warszawie, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Centrum Certyfikacji w Warszawie, Urząd Dozoru Technicznego. Należymy do Krajowego Forum Oświaty Niepublicznej aktywnie działając jako członek zarządu. Przynależność ta pozwala nam na wymianę doświadczeń i wiedzy z partnerami umożliwiając nam działanie.

 

Dzięki dogodnej lokalizacji Ośrodka łatwo do nas trafić z Bydgoszczy oraz innych miejscowości województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Oferta edukacyjna – kursy zawodowe

 

W oparciu o najnowocześniejsze standardy nauczania w szkolnictwie zawodowym:

 

– Wdrażamy kompleksowo szkolenia i kursy spawania metodami  MAG, TIG, MIG dla wiodących firm wykorzystujących nowoczesne technologie spawalnicze.

– Realizujemy cykliczne kursy operatorów ciężkich maszyn budowlanych i drogowych (m.in. kursy na ładowarki, spycharki, koparki, koparko-ładowarki, dźwigi, wytwórnie mas bitumicznych, żurawie i pilarki, zagęszczarki, walce)

– Przygotowujemy na kursach specjalistów do programowania i obsługi obrabiarek CNC

 

Dlaczego My?

 

Na zlecenie Urzędów Pracy z całej Polski przygotowujemy osoby bezrobotne do przekwalifikowania i znalezienia nowej pracy.
W naszej pracy bierzemy pod uwagę na to, w jakich zawodach najłatwiej znaleźć pracę.

 

Efektywnie współpracujemy zarówno z dużymi i małymi firmami, jak i indywidualnymi osobami. Dopasowujemy prowadzone przez nas kursy i szkolenia do specyfiki danego podmiotu.

 

Warto zaufać naszym specjalistom i zdecydować się na rozwój zawodowy z Ośrodkiem „KURSAL”!

 

NASZE CERTYFIKATY

Znajdziesz  tutaj ->

 

REALIZACJE

O nas

 

Działamy na rynku już od 1989 roku, współpracują zarówno z firmami, jak i z indywidualnymi osobami.

 

Pomagamy Państwu odnaleźć się na coraz bardziej wymagającym rynku pracy, umożliwiając szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy i kształtowanie potrzebnych umiejętności. Siedziba Ośrodka Kształcenia Zawodowego „KURSAL” znajduje się w Nakle nad Notecią przy ul. Gimnazjalnej 11, mamy też oddziały w Bydgoszczy ul. Nad Torem 78 i Świeciu ul. Wojska Polskiego 88. Nieustannie poszerzamy naszą ofertą edukacyjną, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Prowadzone przez nas kursy i szkolenia są szansą na uzyskanie specjalistycznych uprawnień zawodowych, zdobycie nowego zawodu oraz podwyższenie swoich kwalifikacji, dzięki którym można odnieść zawodowy sukces.