Kursy stylizacji paznokci

Zapisy na kurs – wniosek do pobrania:

Wniosek *PDF

Wniosek *DOC

07 kwietnia 2021

Kursy stylizacji paznokci realizowane są z myślą o osobach chcących nauczyć się wszelkich podstaw a także osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat stylizacji paznokci.

Na kursach realizowanych przez nasz ośrodek stawiamy na solidne przygotowanie teoretyczne oraz dużą ilość zajęć praktycznych, dzięki którym Kursanci mają możliwość nabycia doświadczenia w zakresie wielu technik i stylizacji. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt do realizacji szkolenia. Dzięki różnorodności produktów wykorzystywanych podczas zajęć praktycznych Kursanci maja możliwość sami sprawdzić różnice w kolorystyce, konsystencjach i innych właściwościach pomiędzy danymi markami i móc dobrać produkty do swoich oczekiwań.

Nieustannie doskonalimy się w branży min. poprzez udział naszych instruktorów w licznych szkoleniach i warsztatach. Wiedza tam przez nich zdobyta pozwala poruszać na realizowanych przez nas kursach tematy nawiązujące do najnowszych trendów w świecie stylizacji paznokci.

 

Szkolenia prowadzimy  zarówno dla klientów indywiduach jak i firm czy instytucji publicznych. Szkolenia realizujemy na terenie całego kraju.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

Świecie:

tel./fax: (52) 331 24 35

e-mail: swiecie@kursal.pl

Ul. Wojska Polskiego 88, 86-100, Świecie

Bydgoszcz:

tel./fax: (52) 341 72 26

e-mail: bydgoszcz@kursal.pl

Ul. Nad Torem 78, 85-409, Bydgoszcz

Nakło:

Tel. (52) 385 44 42

e-mail: kursal@kursal.pl

Ul. Gimnazjalna 11, 89-100, Nakło nad Notecią